Terminy spotkań wakacyjnych i zgłoszenia

Terminy wakacyjnych spotkań integracyjnych dla pielęgniarek, położnych i ich rodzin:

19 – 25 V
26 V – 1 VI
2 – 8 VI
30 VI – 6 VII
7 – 13 VII
14 – 20 VII
21 – 27 VII
28 VII – 3 VIII
4 – 10 VIII
11 – 17 VIII
18 – 24 VIII
25 – 31 VIII
1 – 7 IX – przy zebraniu minimum 35 osób

Zgłoszenie pobytu przyjmujemy WYŁĄCZNIE drogą mailową. Potwierdzenie zgłoszenia będziemy starali się przesyłać zwrotnie 2x w tygodniu. Prosimy o wyrozumiałość 🙂

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: fundacja.almach@gmail.com

Z uwagi na ogromną ilość maili ze zgłoszeniami, będziemy bardzo wdzięczni za przesyłanie zgłoszeń wg. poniższej formuły – ułatwi nam to bardzo czasowo i logistycznie przyjmowanie zgłoszeń.

w tytule/temacie maila proszę wpisać „Wakacje, wybrany termin, nazwisko osoby zgłaszającej” (czyli np. „Wakacje, 14-20 lipca, Kowalska„)

w treści maila – ponownie wybrany termin, ilość zgłaszanych osób, ich imiona i nazwiska (w przypadku dzieci poniżej 14 lat – dodatkowo ich wiek), numer telefonu do osoby zgłaszającej

Fundacja po 15 stycznia będzie informowała o programie i cenie pobytu – dopiszemy te informacje do tej wiadomości!

Osoby, które przesłały zgłoszenia przed publikacją niniejszej informacji prosimy nie wysyłać ich ponownie wg. nowej formuły.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Możliwość komentowania Terminy spotkań wakacyjnych i zgłoszenia została wyłączona

Szkolenie „Prawo dla pielęgniarek i położnych” – nowy termin!

Fundacja Pracy i Ochrony Zdrowia Almach będzie organizować szkolenie pt.
„Prawo dla pielęgniarek i położnych”.

Program szkolenia:Spis zagadnień na szkolenie z prawa dla pielęgniarek i położnych

Dodatkowo obecny będzie drugi prelegent z wykładem na temat Socjologii zdrowia z programem:
– Przedmiot socjologii zdrowia. Teorie Schutza i Parsonsa,
– Zdrowie i choroba w socjologii,
– Społeczne uwarunkowania zdrowia,
– Społeczne konsekwencje choroby,
– Zaburzenia psychosomatyczne,
– Jakość życia,
– Zachowania społeczne otaczające narodziny i śmierć.

Szkolenie dla pielęgniarek i położnych odbędzie się 5-6 kwietnia 2019 roku.
Cena szkolenia 350 zł.

Cena zawiera:
– szkolenie
– 3 noclegi
– wyżywienie
– 1 wycieczkę

Do ośrodka zgłaszamy się 4 kwietnia do godz. 17:00. Osoby korzystające ze szkolenia (bez noclegów) rozliczane będą indywidualnie.

Zaliczkę w kwocie 200 zł uczestnik płacić będzie po uzyskaniu informacji drogą mailową po 1 marca.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz

Podziękowania

W imieniu własnym oraz wolontariuszy Fundacji obsługujących pobyt grup zorganizowanych na szkoleniach oraz pielęgniarek i położnych wypoczywających wraz z rodzinami  Domu Pielęgniarki i Położnej dziękujemy za wybór urokliwego miejsca w Pieninach.

Szczególne podziękowania składam za „dar serc” za który wymienione będą drzwi do jadalni.

Ponadto serdecznie dziękujemy zespołowi chórowi Copernicus z Torunia oraz zespołowi Melodia z Włocławka za bezpłatne występy artystyczne w Tylmanowej, jak również Pani Dorocie oraz Koleżankom pielęgniarkom z Lubelskiego, za czynny udział w „białej niedzieli” podczas festynu w Gminie Ochotnica Górna.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | 1 komentarz

Nowa strona Fundacji

Po delikatnych kłopotach technicznych z serwerem, ruszyła nowa wersja strony Fundacji.

Dla wygody, wszelkie aktualności będą prezentowane w dziale o tej samej nazwie.

Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz